WHS2
Automatyczna Giętarka Profili Dystansowych

Automatyczna giętarka profili dystansowych WHS2 jest przystosowana do gięcia ramek aluminiowych i stalowych oraz ciepłych ramek dystansowych (Chromatech Ultra, Thermix TX.N Pro, TGI Spacer M, Multitech, Termoprofi, Thermobar, TGI Spacer Precision, Swisspacer Advance, Swisspacer Ultimate).

Maszyną steruje komputer, jego oprogramowanie jest łatwe w użyciu, a dzięki prostym i intuicyjnym oknom dialogowym użytkownicy mogą zarządzać wszystkimi parametrami, a także konfigurować je dla różnych rodzajów profili. Maszyna jest zaprojektowana zarówno dla profili aluminiowych, jak i ciepłych profili dystansowych, co pozwala kontrolować proces gięcia, i pozostałe parametry procesu. Oprogramowanie optymalizujące pracę urządzenia może zawierać aż 1200 recept, biorąc pod uwagę rodzaj profilu i jego kolor, optymalizując według grubości, jego rodzaju, itp. Program jest zainstalowany na maszynie a jego kopia zapasowa jest dostępna. Urządzenie można podłączyć do sieci firmowej przez Ethernet lub Wi-Fi, aby móc bezpośrednio importować pliki produkcyjne.

Urządzenie daje możliwość przygotowywania kwadratów i prostokątów, figur o prostych i ściętych krawędziach takich jak trapezy, trójkąty, pięciokąty oraz opcjonalnie łuki i okręgi.